Naujienos

KVIEČIAME!!!

kolagePavargote nuo rutinos, mokslų, darbo? Užeikite į bibliotekos Saviraiškos erdvę, kurioje nuo šiol galima išmėginti xBox One žaidimų konsolę!
Pakvieskite savo draugus ar šeimos narius ir parodykite jiems savo geriausius šokių judesius bei vairavimo įgūdžius.
Bus tikrai smagu, mes pažadam!

Birželio 21 d. 17 val. LRT sporto žurnalistų komanda Elektrėnus įsuks į artėjantį olimpinį šurmulį

0 218 12016-ieji – olimpiniai metai, kai visas pasaulis nekantriai laukia Brazilijoje, Rio de Žaneire, rugpjūtį vyksiančios didžiausios šiemet sporto šventės. Olimpiniai vėjai į Elektrėnų biblioteką birželio 21 d. 17 val. atgins šaunią nacionalinio transliuotojo – Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) – komandą: žurnalistę ir komentatorę Gintarę Grikštaitę, operatorių ir režisierių Stasį Petkų bei...

#vasarasuknyga konkursas!

Vasara su knyga plakatasDalinkitės vasaros skaitymo džiaugsmais!

Kviečiame vaikus ir jaunimą dalyvauti netradiciniame socialiniuose tinkluose vyksiančiame konkurse #vasarasuknyga. „Vasara su knyga“ – tai knygų skaitymai ir kultūros renginiai, skirti Bibliotekų metams paminėti. Bibliotekų metus globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Konkursui #vasarasuknyga kviečiame filmuoti ir fotografuoti...

„Stiprios bibliotekos - stipri visuomenė"

Biblioteku metai2016Vasario 12 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vilniaus universitete paskelbė Bibliotekų metų pradžią.
Prezidentė globoja Bibliotekų metus, kurių šūkis „Stiprios bibliotekos – stipri visuomenė“. Taip siekiama sutelkti dėmesį į bibliotekas ir pabrėžti jų svarbą šalies gyvenime. Visus metus Lietuvos bibliotekose vyks kultūros, mokslo, informaciniai renginiai.
„Bibliotekos prieina...

Gegužės 17 d. 10 val. kviečiame žiūrėti tiesioginę internetinę transliaciją „Informacija internete“

articles 0 9581Vyks tiesioginė internetinė transliacija iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos ministudijos tema „Informacija internete“.

Transliacijos metu pašnekovai plačiau papasakos, ar informacinė internete gali būti nepatikima ir kaip tokią informaciją atskirti? Taip pat aptarsime, ką turėtume žinoti apie žalingą turinį internete, ir ką kiekvienas iš mūsų galime padaryti, kad žalingo...