Savanorystė

Mes – savanorius priimanti organizacija.
Tu – kūrybingas, iniciatyvus, veiklus, nori atrasti save ir išmokti kažką naujo.
Kviečiame Tave dalyvauti JST programoje.
JST programa – galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi.
Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) – tai intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., kurios metu jaunuoliai (vidutiniškai 40 val. per mėnesį) mokosi įveikti sunkumus, apmąstyti patirtį bei įvardyti išmoktas kompetencijas, suformuluoti tobulėjimo kryptis. Tai galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Tarnyba suteikia 0,25 stojamojo balo pripažinimą stojant į pirmosios pakopos studijas.

Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka gali priimti 6 savanorius, kurie nori dalyvauti JST programoje: 3 Elektrėnų bibliotekoje, 1 Pakalniškių bibliotekoje ir 2 Semeliškių bibliotekoje.
Savanorystė – įvairaus amžiaus žmonių, kurie laisva valia skiria savo laiką, žinias, patirtį ir energiją visuomenės naudai, atliekama veikla, už kurią nėra gaunamas piniginis atlygis.

Labiausiai savanorių pagalba mums yra reikalinga renginių metu. Savanoriai galėtų bendrauti ir padėti bibliotekos lankytojams (pvz., rasti vieną ar kitą patalpą, pristatyti veikiančias parodas, atlikti apklausas). Savanoriai galėtų padėti ruošiantis renginiams, platinti reklaminę informaciją apie bibliotekos veiklą. Iniciatyvūs ir kūrybingi savanoriai turėtų galimybę parodyti savo gabumus vedant renginius, prisidėti prie renginių organizavimo, siūlyti savo idėjas ir padėti įgyvendinti bibliotekos darbuotojų idėjas. Svarbiausia, kad savanoriai norėtų prisidėti prie bibliotekos veiklos ir būtų pasiruošę įgyti naujos ir įdomios patirties.

Norinčius tapti JST programos dalyviu, kviečiame registruotis jst.jrd.lt/newsletter ir gauti informacinį pranešimą kai registracija bus atidaryta. Daugiau informacijos: https://jrd.lt/savanoryste/jst.
Norinčius savanoriauti bibliotekoje ne JST programos metu, rašykite e.pašto adresu info@esvb.lt arba aliona.vaitkuniene@esvb.lt

ePaveldas
Knygų startas
BIBLIOTEKA VISIEMS
Skirkite 1.2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti
„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skaitmeninio raštingumo mokymai