Leidinių užsakymas

Užsakymas

Užsakyti leidinius galite bibliotekoje iš Skaitytojų aptarnavimo bei Vaikų literatūros skyrių, Periodikos ir meno bei Informacijos ir kraštotyros skaityklų arba internetu.

Kaip naudotis bibliotekos katalogu galite susipažinti ir čia

Pirmiausia atlikite leidinio paiešką bibliotekos el. kataloge.

Susiradę ieškomą leidinį, pažymėkite jį varnele arba paspauskite nuorodą ir peržiūrėkite išsamų leidinio aprašymą bei kur jis yra saugomas.

Norėdami užsakyti pasirinktą leidinį spauskite mygtuką „Užsakyti leidinį“, kurį rasite dešinėje puslapio pusėje.

Jei nesate užsiregistravęs, atsidarys langas, kuriame reikės įvesti prisijungimo duomenis: skaitytojo pažymėjimo numerį ir slaptažodį, kuris yra Jūsų pavardė lietuviškomis raidėmis, jei nekeitėte slaptažodžio.  Tada spauskite mygtuką „Registruotis“.

Atsivėrusiame užsakymo puslapyje matysite, ar leidinį galite pasiskolinti į namus ar skaityti tik vietoje. Lentelėje bus nurodyta, ar yra laisvų leidinio egzempliorių ir ar galite juos užsakyti. Pažymėkite, iš kur norėtumėte užsakyti leidinį ir spauskite mygtuką „Užsakyti“.

Jei nėra laisvų Jūsų pageidaujamo leidinio egzempliorių, leidinį galima rezervuoti (nuoroda į skiltį leidinio rezervavimas).

Rekomenduojame sulaukti el. laiško, patvirtinančio, kad Jūsų užsakymas yra paruoštas. Jei užsakymo įvykdyti nepavyko, pranešime jums el. paštu per 24 val. (darbo dienomis). Užsakymo vykdymo būseną galima patikrinti savo elektroniniame formuliare.

Paruošti leidiniai Jūsų lauks 3 bibliotekos darbo dienas. Vėliau jie bus grąžinti į vietą. Jei norėsite juos pasiskolinti praėjus trims dienoms, užsakymą reikės pakartoti.

Informaciją apie užsakymo vykdymo eigą Jums gali suteikti bibliotekos darbuotojas praėjus  30 min. nuo užsakymo pateikimo. Ši informacija teikiama bibliotekos darbo laiku.

Atvykdami pasiimti užsakytų leidinių, būtinai turėkite su savimi skaitytojo pažymėjimą.

„Mano srityje“ leidinio rezervaciją galima panaikinti arba redaguoti.

Paspaudę mygtuką „Redaguoti, galėsite pakeisti el. pašto adresą arba leidinio rezervavimo datą. 

BIBLIOTEKA VISIEMS
Skirkite 1.2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti
Skaitmeninio raštingumo mokymai
„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.