UA-132470613-1

ANGELYSTĖ : kai apie gyvenimo tikslą prabyla širdis

Agnė Kazakevičiūtė de Velázquez

ANGELYSTĖ : kai apie gyvenimo tikslą prabyla širdis

„Angelystė: kai apie gyvenimo tikslą prabyla širdis“ – knyga, kuri pateiks neįprastą požiūrį į pasaulį, padės atsiverti gėriui, laimei ir pilnatvei.

Savęs pažinimo kelionėje kiekvienas esame skirtingoje vietoje – vieni žygiuoja priekyje, kiti dar tik žengia pirmuosius savęs pažinimo žingsniu ir bando užčiuopti viduje glūdinčius slėpinius. Nesvarbu, ar keliaujantieji tiki angelais, ar dvasinius reiškinius vertina skeptiškai – ši knyga skirta visiems: ir ieškantiems pagalbos siekiant susidoroti su daugybe kasdienių gyvenimo išbandymų, ir keliantiems sau aukštesnius tikslus ir siekiantiems tobulumo. Ši knyga skiriama visiems dvasingumo ieškantiems žmonėms.

Knyga „Angelystė: kai apie gyvenimo tikslą prabyla širdis“ nagrinėja įvairias aktualiausias šios dienos temas. Joje klausiama ir atsakoma į daugybę klausimų: kaip rasti gyvenimo pašaukimą, kaip mylėti daug skausmo mums suteikusį žmogų, kaip išmokyti vaikus mylėti save ir pasaulį, kaip atsikratyti noro viską ir visur kontroliuoti, kaip išsivaduoti nuo gniuždančių santykių ir žalingų įsitikinimų, kaip mylėti širdimi. Knygos autorė moko į pasaulį žvelgti taip, kad pats žvilgsnis pritrauktų gausą ir gerovę. Ji tiki suradusi gyvenimo džiaugsmo formulę ir nori ja pasidalinti su visais.

Agnę Kazakevičiūtę de Velázquez drąsiai galima vadinti sėkminga moterimi – ji Kauno technologijos universitete 2013 m. apgynė daktaro disertaciją vadybos mokslų srityje. Nuo to laiko dirbo antreprenerystės, bendrakūros ir inovacijų srityse Lietuvoje ir už jos ribų – jos žodžių klausosi Meksikos ir Jungtinių Valstijų verslininkai, studentai, inovatoriai. 

„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skirkite 2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti