UA-132470613-1

GEROS NUOTAIKOS VADOVAS

David D. Burns

GEROS NUOTAIKOS VADOVAS


Psichiatro David D. Burns „Geros nuotaikos vadovas“ – tikras proveržis psichologijoje. Knyga atskleidžia visiems prieinamas ir lengvai pritaikomas technikas, kurios gali akimirksniu pakelti nuotaiką ir ugdyti pozityvumą.
Gera naujiena, kurią skelbia knygos autorius yra ta, kad nerimas, kaltė, pesimizmas, atidėliojimas, nepasitikėjimas ir menka savivertė bei kitos depresijai būdingos „juodosios skylės“ gali būti gydomos ir be vaistų.
Knygoje „Geros nuotaikos vadovas“ žinomas amerikiečių psichiatras, Stanfordo universiteto medicinos mokyklos profesoriaus dr. David D. Burns aprašo išskirtines ir moksliškai pagrįstas technikas, kurios padės pakelti nuotaiką ir pamažu susikurti pozityvų požiūrį į pasaulį. Autorius į knygą įdėjo ir savotišką antidepresantų gidą vartotojui. Čia rasite daugybę variantų kaip galima gydyti depresiją.

Autorius yra kognityvinės terapijos atstovas. Kognityvinė terapija – aiški, suprantama ir lengvai pritaikoma, norint pagelbėti sau pačiam. Kaip rodo išsamūs klinikiniai tyrimai, ji yra bene efektyviausia priemonė, esant emociniams sutrikimams.
„Geros nuotaikos vadovas“ aiškiai, praktiškai ir paveikiai aiškina net sudėtingus medicininius procesus. JAV atliktame tyrime ši knyga užėmė pirmą vietą, kaip dažniausiai rekomenduojama savigalbos knyga sergantiems depresija.

„D. Burnso knyga padarė milžinišką poveikį mano profesinėms ir asmeninėms pažiūroms. Perskaitęs ją supratau, kad keisti savo gyvenimą ir spręsti problemas galima pradėti tuoj pat ir tam nebūtina išnarstyti iki smulkmenų vaikystės patyrimus ir traumas. Terekia suprasti, kaip mes patys savo įprasminimais ir mintimis kasdien keičiame save ir pasaulį. Džiaugiuosi, kad ši bene pati naudingiausia mano kada nors skaityta knyga išvydo šviesą lietuvių kalba. Ši knyga – išsamus vadovėlis psichologams, psichoterapeutams, psichiatrams. Tačiau ne tik. Ją patarčiau kiekvienam, kuris tiki, kad kuria savo gyvenimą ir kasdienes nuotaikas. O jei tuo netikite – šią knygą būtinai turite perskaityti“.
Žmogaus studijų centro prezidentas, doc. Gintaras Chomentauskas

„Knyga, kurią reikia perskaityti keletą kartų“
Los Angeles Times

Perskaitę knygą:
- Atpažinsite nuotaikų kaitos priežastis
- Išmoksite pozityviai mąstyti
- Išmoksite įveikti kaltės jausmą
- Lengviau priimsite kritiką ir priešiškumą
- Įveiksite priklausomybę nuo meilės ir pripažinimo
- Pakelsite savivertę ir pasitikėjimą savimi
- Išmoksite gerai jaustis kasdien

„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skirkite 2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti