UA-132470613-1

JAUNAS VEIDAS

Viktorija Baltramiejūnienė

JAUNAS VEIDAS

Veido mankštos ir savimasažo ekspertės Viktorijos Baltramiejūnienės knyga „Jaunas veidas: veido savimasažas – maloni priklausomybė“ atskleis naujų metodų ir galimybių, kaip atjauninti savo veidą ir, žinoma, pagerinti nuotaiką.

Knygos autorė Viktorija Baltramiejūnienė yra vienintelė Lietuvoje sertifikuota facebuilding (veido mankštos) trenerė. Ji taip pat yra diplomuota kosmetikė bei kvalifikuota veido masažų ir savimasažų specialistė. Viktorija pati kuria veido pokyčių programas ir metodikas, kurios padeda be jokių papildomų priemonių, vien savo rankomis efektyviai atjauninti veidą. Ji yra tęstinės socialinės motyvacijos „Myliu savo veidą“ autorė ir organizatorė.

Veido savimasažas, pasak knygos autorės, padeda nubraukti nuo veido ne vienus metus, atrodyti jauniau ir gaiviau be jokių plastinės chirurgijos operacijų ar specialių grožio procedūrų. Knygoje „Jaunas veidas: veido savimasažas – maloni priklausomybė“ sužinosite, kaip tapti savo veido masažuotoju, pradanginti raukšles ir susigrąžinti švytėjimą.
Veido savimasažas yra tikras jaunystės šaltinis, o derinamas su veido mankšta gali duoti visiškai neįtikėtinų rezultatų. Veido savimasažo specialistė V. Baltramiejūnienė išskiria pagrindinius pokyčius, kuriuos pastebėsite pradėję praktikuoti jos siūlomus metodus:
• Stangrėja ir jaunėja oda;
• Raukšlės darosi negilios ir visai nyksta;
• Sušvelnėja ir padailėja veido bruožai;
• Gerėja nuotaika ir savijauta;
• Pagerėja bendra organizmo būklė.

Būtent dėl šių pokyčių daugeliui moterų veido savimasažai tampa savotiška priklausomybe, tiesa, labai naudinga sveikatai ir savijautai. Knyga „Jaunas veidas: veido savimasažas – maloni priklausomybė“ bus naudinga ne tik jauniau atrodyti norinčioms moterims, bet ir grožio specialistams, gydytojams ir visiems, kurie rūpinasi savo išvaizda bei savijauta. Autorės siūloma metodika yra pagrįsta moksliškai.

Viktorija Baltramiejūnienė yra išleidusi knygą apie veido mankštą „Veido revoliucija“. Ji jau daug metų domisi asmenybės grožiu. Pradėjusi nuo psichologijos, motyvacijos ir asmeninio efektyvumo, vėliau pasirinko kūno, o labiausiai veido ir kaklo grožio sritį. Tokį sprendimą priėmė tikėdama, kad asmeninius pokyčius galiausiai reikia užbaigti ir išorėje. Ji tiki, kad yra žmonių, kurie dažnai elgiasi atvirkščiai ir pokyčius pradeda nuo išorės, todėl autorė stengiasi, kad jos mokymas būtų puikus postūmis žengti tolyn ir grąžinant kūną nepamiršti ir sielos.

„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skirkite 2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti