UA-132470613-1

PRIKLAUSOMYBĖ

Lina Gražulytė

PRIKLAUSOMYBĖ

 

Linos Gražulytės veiksmo romanas „Priklausomybė“ parašytas remiantis tikrais karių liudijimais ir bendradarbiaujant su Lietuvos psichologais. Tai pasakojimas apie psichiatrę, dirbančią su ypatingais, slaptais pacientais. Tačiau vieną dieną jie prieina pernelyg arti. 

Psichiatrė Keitlin įpratusi dirbti su traumuotais, sunkiais pacientais. Dažniausiai tai kariai, kurie ne tik sužaloti psichologiškai, bet ir priklausomi nuo įvairių psichotropinių medžiagų. Keitlin dažniausiai, deja, tik numalšina jų simptomus, „aptvarsto“ kraujuojančias dvasios žaizdas, o atvykę pareigūnai juos vėl išsiveža nežinia kur. 

Vieną rytą į psichiatrės sodybą užmiestyje įsiveržia karinę aprangą dėvintys ginkluoti vyrai, kuriems vadovauja agresyvus psichopatas... Keitlin suvokia, kad tai, ką ji darė yra blogiau nei jai atrodė. Situacija darosi vis pavojingesnė. 

Keitlin svarsto visas įmanomas sąsajas su šiuo užpuolimu ir bando suvokti jo priežastis. Ar situaciją pablogino tai, kad jos vyras – advokatas? Ar gali būti, kad užpuolikų agresiją išprovokavo neseniai įvykusi vieno jos paciento savižudybė? Iš kur įsiveržę vyrai tiek daug žino apie Keitlin praeitį? Kuo čia dėta pirmoji jos meilė Džeinas? Visos tamsiausios Keitlin paslaptys ir dalykai, kuriuos ji norėtų pamiršti, pamažu kyla į paviršių ir reikalauja atsakymų. 

„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skirkite 2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti