Duomenų bazės Jūsų namuose

Duomenų bazės Jūsų namuose

Ieškantiems informacijos moksliniam darbui, besidomintiems naujausiomis publikacijomis, išrankiems melomanams, ieškantiems LR teisės aktų ar tiesiog norintiems rasti knygų mokslams ir laisvalaikiui, siūlome daugybę elektroninių išteklių, kuriais galite naudotis ir namuose.

Biblioteka prenumeruoja pasaulyje garsias, itin išsamias duomenų bazes: EBSCOEmeraldNaxos Music LibraryTaylor & Francis. Taip pat siūlome Lietuvos teisės aktų ir teismų praktikos dokumentų paieškos sistemą Infolexnaujieną – didžiausią Baltijos šalių naujienų agentūrą, teikiančią svarbiausias politikos, verslo, kultūros ir kitų sričių naujienas iš Lietuvos ir pasaulio – BNS.

Prie EBSCONaxos Music Library duomenų bazių ir internetinės bibliotekos Vyturys suteikiama prieiga nuotoliniams vartotojams. Jeigu norite individualios konsultacijos ar pagalbos paieškose, kreipkitės el. paštu eresursai@esvb.lt.

Jeigu domina Infolex konkretūs teisės aktai, teismų praktika, paieška BNS, užklausas rašykite el. paštu eresursai@esvb.lt . Po karantino naudotis šiomis duomenų bazėmis pakviesime į biblioteką.

Knygų startas
BIBLIOTEKA VISIEMS
Skirkite 1.2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti
„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skaitmeninio raštingumo mokymai