ĮTRAUKIANTIS PAVELDAS: MŪSŲ KRAŠTO ISTORIJOS KLODAI

ĮTRAUKIANTIS PAVELDAS: MŪSŲ KRAŠTO ISTORIJOS KLODAI
Artėjantis mokslo, žinių ir žingeidumo sezonas bei Europos paveldo dienos atneša gerų naujienų!
Su dideliu malonumu pristatome renginį „Įtraukiantis paveldas: mūsų krašto istorijos klodai“. Jo metu susitiksime su Dr. Vykintu Vaitkevičiumi ir Kaišiadorių muziejaus direktoriumi Olijardu Lukoševičiumi.
Dr. V. Vaitkevičius pristatys jau dabar pas mus eksponuojamą savo parodą „Atrandant paskandas: senovės lietuvių kapai po vandeniu“. Autorius papasakos apie net dešimt metų trukusius tyrimus Bajorų kapinyne, apie Lietuvos viduramžių laidojimo papročius, apie unikalius archeologinius radinius, kapinynų tyrimų metodika.
Olijardas Lukoševičius, vadinamas gyva istorijos, kraštotytos ir muziejaus enciklopedija, pristatys savo naujausią leidinį „Trakų penktoji rinktinė: Kaišiadorių regiono šaulių istorija 1919-1940m.“. Šaulių istorija nurodytu laikmečiu užėmė reikšmingą vietą šio regiono istorijoje, turėjo didelę įtaką visuomeniniam gyvenimui ir gyventojų tapatybės formavimuisi.
Renginys vyks rugsėjo 14d. 16:00val. Elektrėnų bibliotekos renginių salėje.
Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama.
Dalyvavimas renginyje bus vykdomas pagal tą dieną galiosiančius LR Vyriausybės nutarimus: bus reikalingas Galimybių pasas.
BIBLIOTEKA VISIEMS
Skirkite 1.2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti
Skaitmeninio raštingumo mokymai
„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.