Knygos „Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai“ pristatymas. Susitikimas su autore Aurima Diliene.

Knygos „Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai“ pristatymas. Susitikimas su autore Aurima...
Kviečiame į virtualų susitikimą su autore Aurima Diliene. Ji - keturių knygų autorė, gydytoja psichoterapeutė, šeimų konsultantė, lektorė, vaikų ir paauglių psichiatrė, sukaupusi virš dvidešimties metų profesinę patirtį, šiuo metu su šeima gyvena ir dirba Prancūzijoje.
Aurima konsultuoja visame pasaulyje gyvenančius lietuvius nuotoliniu būdu, skaito paskaitas ir veda seminarus apie santykius pedagogams Lietuvoje, taip pat lietuvių bendruomenėse ne tik Europoje bet ir Jungtinėse Valstijose. Toliau švietėjiškais tikslais keliauja po pasaulį. Rašo ir dalinasi straipsniais tinklapyje www.aurimadiliene.com
Autorė yra sukūrusi ir dirba pagal autorines konsultavimo programas, norintiems išeiti iš tos būsenos, kuri netenkina: ar tai būtų asmeninis augimas, ar santykių krizė, ar identiteto paieškos, gyvenant emigracijoje.
Pirmoji autorės knyga - „Laiškai iš Bordo“- tikra, asmeninė, įkvepianti ir padrąsinanti eiti savo pasirinktu keliu vienerių metų gyvenimo Prancūzijoje istorija su įžvalgomis ir išmoktomis pamokomis. Išleista ir prancūzų kalba.
Antroji knyga – „Šeima komandinis žaidimas“- smagus ir naudingas vadovėlis apie santykius. Joje daug sukauptos patirties, praktinių pasidalinimų, pamokančių pasakojimų ir mokslinės teorijos pateiktos paprastai ir suprantamai.
Trečioji knyga – „Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai.“ Tai pirmųjų dviejų knygų tęsinys: joje persipina autorės kelionės po pasaulį su seminarais ir knygomis ir keturių išgalvotų personažų lūpomis pasakojamos problemos psichoterapeuto kabinete. Žvilgsnis pro rakto skylutę. Šios knygos žinutė: iš kiekvienos pačios beviltiškiausios situacijos visuomet galima rasti išeiti, tereikia nebijoti kreiptis pagalbos.
Naujausia, ketvirtoji knyga, pasirodysianti šių metų pabaigoje – tai didelės apimties, net 28-erių gyvenimo metų istorija: viskas kas vyksta augant žmogui – raidos ypatumai, krizės, psichologiniai sunkumai, iššūkiai, bet svarbiausia – SANTYKIAI. Santykiai tarp brolių ir sesių, santykiai su tėvais ir mokytojais, santykiai su klasiokais ir draugais kieme. Šioje knygoje rasite kas vyksta kiekvienais žmogaus gyvenimo metais nuo gimimo iki dvidešimt aštuonerių. Taip pat apie ypatingus momentus. Ir galiausiai autorės asmeninė patirtis gyvenant su septyniais švairaus amžiaus vaikais – visa tikra istorija.
Virtualaus susitikimo metu kalbėsimės apie viską - knygas, psichologiją, gyvenimą, kylančius sunkumus, šeimą, vaikus. Bus proga pasiklausti rūpimų klausimų.
BIBLIOTEKA VISIEMS
Skirkite 1.2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti
Skaitmeninio raštingumo mokymai
„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.