Sukurtas virtualus turas po Grabijolų kaimą ir Grabijolų pažintinį taką

Sukurtas virtualus turas po Grabijolų kaimą ir Grabijolų pažintinį taką

Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos projekto „Virtualaus turo po Grabijolų kaimą bei Grabijolų pažintinį taką pristatymas“ įgyvendinimas artėja prie pabaigos. Džiaugiamės turėję galimybę pažinti vieną gražiausių Lietuvoje – Grabijolų kaimą bei nuostabius jo gyventojus.

Gaila, kad dėl karantino sukeltų ribojimų kol kas negalime jums pristatyti šio turo su virtualios realybės akiniais, tačiau tikimės, kad jau visai netrukus karantinas baigsis ir mes pakviesime jus į bibliotekas virtualiai pakeliauti po vieną gražiausių mūsų savivaldybės kaimų – Grabijolus. Šiandien pristatome jums turo po Grabijolus internetinę versiją - https://grabijolai.elektrenai.mvb.lt/.

Dėkojame visiems Grabijolų kaimo gyventojams, geranoriškai atvėrusiems savo namų duris ir papasakojusiems šio kaimo ir jo žmonių istorijas: Aušrai Žilinskienei, Aleksui Lickūnui, Aušrai Uscilienei, Jeronimui Jankauskui, Reginai Tomaitienei, Vladui Važnevičiui, Antaninai ir kitiems. Tikimės, kad šis virtualus turas jus sudomins ir, atsiradus galimybei, patys nuvyksite į Grabijolų kaimą, susipažinsite su draugiškais ir svetingais jo gyventojais bei išgirsite daug įdomių vietinių žmonių pasakojimų, kurių mums nepavyko patalpinti į šį virtualų turą.

Taip pat dėkojame mūsų partneriams šiame projekte – Neries regioninio parko direkcijai, už konsultacijas bei visokeriopą pagalbą. 

Knygų startas
BIBLIOTEKA VISIEMS
Skirkite 1.2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti
„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skaitmeninio raštingumo mokymai