Knygų „Kvepalai. Olfaktorinės istorijos“ ir „Būtasis laikas“ pristatymas ir susitikimas su autoriumi

Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka

FUMparFUM / created by Aistis Mickevicius, pirmasis Lietuvoje autorinės parfumerijos prekių ženklas, šiemet švenčia 10-ies metų sukaktį! Pirmas veiklos dešimtmetis buvo sklidinas ypatingų patirčių, tarp kurių - ir pirmosios lietuviškos edukacinės knygos apie parfumeriją išleidimas.
Kviečiame į susitikimą su aktoriumi bei parfumeriu, knygos „Kvepalai. Olfaktorinės istorijos“ autoriumi, Aisčiu Mickevičiumi. Tai jau antrasis, 150psl. turinio papildytas šios knygos leidimas. Tiek pirmas, tiek antras leidimai jau tapo leidyklos bei knygynų bestseleriu, parfumerijai neabejingų žmonių mėgstamu ir vertinamu leidiniu.
Autorius taip pat pristatys ir naujausią savo knygą „Būtasis laikas“, pasirodžiusią šiais metais, kurioje surinkti jo studijų ir pirmųjų aktorystės metų eilėraščiai ir grafiniai eskizai.
Susitikime skaitytojai galės susipažinti ne tik su Aisčio Mickevičiaus knygomis, bet ir su FUMparFUM / created by Aistis Mickevicius parfumerijos prekių naujienomis - turėsime autoriaus pastaraisiais metais sukurtų kvepalų ekspoziciją.
Renginio metu bus galimybė įsigyti knygų su autoriaus parašu bei patikusių kvepalų.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Vaiva Šumskaitė
BIBLIOTEKA VISIEMS
Skirkite 1.2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti
Skaitmeninio raštingumo mokymai
„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.