Renginių kalendorius

Muzikinė kelionė su Justinu Stanislovaičiu

Kviečiame į Muzikinę kelionę su Justinu Stanislovaičiu! Tai koncertas, kuriame garsų pagalba mintimis keliausime ne tik po pasaulį, bet ir už jo ribų. Daugiau apie atlikėją: JUSTINAS.NET FACEBOOK.COM/JUSTINASSTANISLOVAITIS INSTAGRAM.COM/JUSTINASSTANISLOVAITIS Kada: 2022 m. balandžio 6 d. 17.30 val. Kur: Elektrėnų bibliotekos renginių salėje KONCERTAS NEMOKAMAS

2022-04-06 Suaugusiems ir vaikams Renginių salė

Šeimadienis bibliotekoje

2022-03-16 Suaugusiems ir vaikams Vaikų ir jaunimo skyrius

„Gyvenimui be streso“ - Ritos Regalės knygos virtualus pristatymas.

Retas kuris šiandien jaučiasi ramus, laimingas ir užtikrintas tuo, ką daro. Turime problemų santykiuose, šeimoje, darbe, išgyvename dėl neišsipildančių svajonių ir nepasiekiamų tikslų. Visa tai sukelia įtampą, stresą. Tačiau iš tiesų stresas yra pasekmė, nes turime daugybę klaidingų įsitikinimų apie kitus bei save ir pamirštame, kas esame, kokia mūsų egzistavimo prasmė. Pokyčių ir streso valdymo ekspertė Rita Regalė dalijasi holistinėmis įžvalgomis, asmenine ir klientų patirtimi, veiksmingomis technikomis bei praktikomis, galinčiomis padėti susigrąžinti gyvenimą į savo rankas. Ši knyga tarsi vadovėlis, kuriame rasite nuoseklų, išsamų ir konkretų išaiškinimą, kaip susitvarkyti su prastomis emocijomis, stresu, valdyti pokyčius, megzti darnius santykius su savimi ir kitais, užsitikrinti gerą sveikatą ir aukštesnę gyvenimo kokybę. Išdrįskite leistis į gilesnę pažintį su savimi. „Gyvenimui be streso“ taps jūsų vedliu šioje nelengvoje, bet itin vertingoje kelionėje. ‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘ Rita Regalė – lektorė, pokyčių ir streso valdymo ekspertė, savo konsultacijose taikanti mindfulness, elgesio modelių, emocijų paleidimo, PRASMĖS terapijas ir kitus veiksmingus šiuolaikinio mokslo patvirtintus emocijų valdymo, streso įveikimo būdus. Konsultuoja individualiai, taip pat veda mokymus įmonėms, organizacijoms. „Šiandien, po daugybės gyvenimo pamokų ir klajonių, savo veiklą vadinu stipria psichologine ir dvasine pagalba žmonėms. Galima padėti kiekvienam, kuris jaučiasi atviras ir pasiruošęs vidiniams pokyčiams dėl geresnio, prasmingesnio ir laimingesnio gyvenimo“, – sako R. Regalė. Autorę kalbinsime virtualiai vasario 25 d. 13.00 val. bibliotekos Facebook paskyroje (tiesioginėje transliacijoje). Kviečiame prisijungti!

2022-02-25 Suaugusiems Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka

Juozo Gaižausko ir Emilijos Latėnaitės autorinis vakaras

J. Gaižausko knygų pristatymai ir autorinių dainų koncertas. J.Gaižauskas - vokalas, gitara. Emilija Latėnaitė - fleita, vokalas. Kalbėsime apie knygas ir Šv. Jokūbo kelio istoriją (Camino Primitivo), pasakosime apie Etiopijos Tigrajaus dykumų dangaus bažnyčias, išgirsite autentišką pasakojimą apie 800 km Camino Portugues. Skambės Vytauto Mačernio poezija ir dainos pagal jo eilėraščius. Pokalbiai su mirusiu poetu nuskraidins jus tarp šiapus ir anapus, o liūdnos ir linksmos istorijos palies jūsų širdis. Kada: 2022 m. vasario 23 d. 17.30 val. Kur: Elektrėnų bibliotekos renginių salėje Svarbu: renginio metu privaloma dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius.

2022-02-23 Suaugusiems Renginių salė

Paul White knygos „Akmenų sergėtojai“ pristatymas. Susitikimas su autoriumi.

„Akmenų sergėtojai. Žemė-oras“ yra pirmoji fantastinės nuotykių trilogijos dalis. Tai intriguojanti istorija apie amžiną blogio ir gėrio kovą, kurioje susipina nuotykiai, paslaptys, pavojai, žmogiški jausmai. Kaip knygą apibūdino viena iš redaktorių: „Tai tobula samplaika tokių kūrinių, kaip „Žiedų valdovas“, „Haris Poteris“ ir „Da Vinčio kodas“. Knygą pristatys autorius Paul White. Daugiau apie jį ir apie kūrinį galite pasiskaityti paspaudę šias nuorodas: www.facebook.com/paulius.bukauskas.5 www.facebook.com/akmenusergetojai Renginyje taip pat dalyvaus Justinas Stanislovaitis - dainininkas, aktorius, dainų tekstų ir muzikos autorius, grupės „Justin 3“ siela ir įkūrėjas. Justino dainos skamba ne tik Lietuvos, bet ir daugybės pasaulio radijo stočių eteriuose „BBC Radio One“, „Capital Fm“, „Heart Fm“, „Kiss FM“ ir kt. Kur: Elektrėnų biblioteka (renginių salė) Kada: 2022 m. vasario 17 d. 17.00 val. Svarbu: ĮĖJIMAS Į RENGINĮ TIK SU GALIMYBIŲ PASU; RENGINIO METU PRIVALOMA DĖVĖTI RESPIRATORIŲ (FFP2).

2022-02-17 Suaugusiems Renginių salė

Agnės Sedleckės piešinių parodos „Metai“ atidarymas

2022 m. sausio 12 d. 15:00 val. Elektrėnų centrinės bibliotekos 3-iame aukšte vyks Agnės Sedleckės piešinių parodos „Metai“ atidarymas. Agnė Sedleckė (g. 1991) vaizduojamuoju menu domisi nuo devynerių metų, kai pradėjo lankyti Vievio meno mokyklos dailės skyrių. Puikus ryšys su mokytojais, suteikta kūrybos laisvė paskatino toliau gilintis į menus. Vyresnėse klasėse lankė dizaino pagrindų programą Justino Vienožinskio dailės mokykloje, vėliau baigė dizaino studijas Vilniaus dailės akademijos Telšių fakultete. Įgijusi dizainerės specialybę, kurį laiką dirbo vienoje Klaipėdos įmonėje. Ilgainiui vis labiau norėjosi atskleisti savo vidinį pasaulį ir kūrybai skirti kiek įmanoma daugiau laiko – grįžti prie piešimo, lipdymo. Šiuo metu Agnė pradeda savo verslą, turi keramikos dirbtuves Klaipėdoje. „Metai “ – pirmoji Agnės Sedleckės personalinė paroda. Eksponuojamos dvylika metų mėnesių istorijų, nupieštų akvarele ir tušu. Metai – laiko tarpas, praeinantis per 365 dienas, per 52 savaites, per 4 sezonus ir 12 mėnesių – ir taip metai iš metų... Tyrinėdama visus 12 mėnesių ir fantazuodama, autorė kiekvieną įasmenino, pavertė gyva būtybe su savo charakteriu ir pomėgiais... Paroda veiks nuo 2022 m. sausio 10 d. iki 2022 m. vasario 4 d.

2022-01-12 Suaugusiems ir vaikams III aukšto fojė

Vakaras su „Skanių knygų“ lentynos knygomis

2021-iems besibaigiant išleista knyga „Ar čia kas nors yra?“ šiuo metu yra vienas labiausiai pageidaujamų, skaitomų ir aptarinėjamų leidinių Lietuvoje, o knygos autorė, rašytoja Eva Tombak - viena labiausiai skaitytojų geidžiamų kūrėjų gyviems susitikimams, pokalbiams ir diskusijoms. Džiaugiamės 2022-uosius pradėdami su būtent šia autore ir šia knyga! Renginio metu smalsiausių skaitytojų lauks leidyklos „Skanios knygos“ patyrimų vakaras: knyga „Ar čia kas nors yra?“ ir susitikimas su autore Eva Tombak; J. Norvaišienės „Vienos raidės istorija“ ir teksto rašymo netikėtumai su leidėja Lina Gudiniene. O taip pat ypatingi parfumerijos autorių kūriniai - aromatai tarp eilučių - įkvėpti istorijų ir jas pasakojantys bei klausimai ir atsakymai su parfumerijos eksperte Edita Vigelyte. Renginio metu bus galima gyvai apžiūrėti ir įsigyti knygas bei užbūrusius kvapus. Kada: sausio 6 d. 17:00 val. Kur: Elektrėnų biblioteka (Draugystės g. 2) Registracija: Vietų skaičius ribotas, maloniai prašome registruotis: komunikacija@esvb.lt. Svarbu: Įėjimas tik su galimybių pasu.

2022-01-06 Suaugusiems Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka

Prof. Gedimino Navaičio knygos „Psichologinis šeimos konsultavimas” pristatymas

Kviečiame į Vilniaus šeimos centro išleistos knygos „Psichologinis šeimos konsultavimas“ pristatymą. Renginyje dalyvaus autorius prof. G. Navaitis. Jis papasakos apie psichologinį smurtą darbe (mobingą) ir šeimoje. Taip pat dalyvaus psichologas Arūnas Kuras, kuris pasidalins savo darbo su smurtautojais patirtimi. Kviečiame! Kur: Elektrėnų bibliotekos Saviraiškos erdvė (1 aukštas) Kada: 2021 gruodžio 29 d. 16:00 val. Svarbu: Įėjimas su galimybių pasu.

2021-12-29 Suaugusiems Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka

Knygos „Elektrėnų savivaldybės atminimo ženklai“ pristatymas. Susitikimas su autoriumi V. Poviliūnu.

Pernai Elektrėnams sukako 60 metų, o Elektrėnų savivaldybė šventė savo 20-metį. Šių dviejų jubiliejų proga buvo išleistas katalogas, pristatantis Elektrėnų savivaldybės medalius ir ženkliukus. Leidinys apima visas savivaldybės vietoves, turinčias patvirtintus herbus - Beižionis, Elektrėnus, Gilučius, Kazokiškes, Kietaviškes, Pastrėvį, Semeliškes ir Vievį. Kviečiame į susitikimą su šio leidinio autoriumi - vieviškiu, buvusiu ilgamečiu Trakų istorijos muziejaus direktoriumi Virgilijumi Poviliūnu. Kur: Elektrėnų bibliotekos renginių salėje. Kada: 2021 m. gruodžio 17 d. 15:00 val. Svarbu: įėjimas su galimybių pasu.

2021-12-17 Suaugusiems Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka

„Šauniajam kareiviui Šveikui“ – 100 metų. Parodos pristatymas.

Čekijos Respublikos ambasada Vilniuje, bendradarbiaudama su Maironio lietuvių literatūros muziejumi ir Prahos miesto muziejumi, 2021 m. mini čekų rašytojo Jaroslavo Hašeko romano „Šauniojo kareivio Šveiko nuotykiai“ 100-metį nuo pirmojo romano leidimo. Kviečiame į parodos, parengtos šiai sukakčiai paminėti, atidarymą. Renginyje dalyvaus šio romano vertėjas, kraštietis Almis Grybauskas ir parodos autorius Jindrich Čeladin, kuris dirba Maironio lietuvių literatūros muziejuje ir gyvena Kaune. Kur: Elektrėnų bibliotekos renginių salė Kada: 2021 gruodžio 14 d. 16:30 val. SVARBU: Įėjimas į renginį tik su Galimybių pasu.

2021-12-14 Suaugusiems Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka
  1 2 3 4 5 6 7 ... 23 24 25  
ePaveldas
Knygų startas
BIBLIOTEKA VISIEMS
Skirkite 1.2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti
„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skaitmeninio raštingumo mokymai